Mapa serwisu Dodaj do ulubionych Kontakt Newsletter Strona główna
Wybierz program:
Wybierz LGD:
Wybierz gminę:
Wybierz powiat:
Ewaluacja programu Odnowy Wsi – Sprawozdawczość
Programy ›› Odnowa Wsi Opolskiej ›› Ewaluacja programu Odnowy Wsi – Sprawozdawczość 
Wzorem lat ubiegłych prosimy o przesłanie do Urzędu Marszałkowskiego sprawozdań sołeckich z realizacji zadań odnowy wsi. Dla ułatwienia oraz usprawnienia pracy przy wypełnianiu sprawozdań sołeckich druk sprawozdania za 2015 r. został zmodyfikowany oraz utworzony w formie pliku Excel i tylko w tej formie będzie akceptowany i przyjmowany.

W związku z tym, iż sprawozdania sołeckie są weryfikowane i sprawdzane przez pracowników Referatu Rozwoju Wsi w Departamencie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, prosimy o przesłanie w pierwszej kolejności sprawozdań sołeckich w wersji elektronicznej jednocześnie na adresy e-meail: t.przygoda@opolskie.pl, a.glab@opolskie.pl, e.kotula@opolskie.pl

Jednocześnie informujemy, że w sprawozdaniu z działań odnowy wsi za rok 2015, pkt. XV. Spełnienie kryteriów modelu "Wieś przyszłości" nie jest pkt. obowiązkowym do uzupełnienia (pkt. ten jest wypełniany przez sołectwa co 2 lata).

Termin nadsyłania sprawozdań sołeckich w wersji elektronicznej upływa 26 lutego 2016 r.

UWAGA !!!

Bardzo prosimy wszystkie sołectwa o wypełnienie sprawozdań i przesłanie ich w pierwszej kolejności do gminnych koordynatorów odnowy wsi, którzy mają obowiązek sprawdzenia i odesłania wszystkich sprawozdań do Urzędu Marszałkowskiego.

Po zweryfikowaniu przez gminnego koordynatora sprawozdań sołeckich, gmina przesyła w wersji elektronicznej na w/w adresy wszystkie sprawozdania zebrane od sołectw - w jednym e-mailu !!!

W przypadku pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości, pytania proszę kierować do pracowników Referatu Rozwoju Wsi pod nr tel. 77 / 44 82 125, 124, 123.
Migawki z Opolszczyzny
Sołectwo Stara Kuźnia
Zobacz także
Produkt tradycyjny
Gulasz Sobieski
Liczba odwiedzin: 9875290
Data aktualizacji: 2020-11-15
Wykonanie: P®ESTO