Mapa serwisu Dodaj do ulubionych Kontakt Newsletter Strona główna
Wybierz program:
Wybierz LGD:
Wybierz gminę:
Wybierz powiat:
Komunikaty
Komunikaty 
9 maja 2019
Wyjazd studyjny do sieci Dziedzictwo Kulinarne Palatynat (Niemcy) 2-5 czerwca br.
ZAPROSZENIE SKIEROWANE WYŁĄCZNIE DO CZŁONKÓW SIECI DZIEDZICTWO KULINARNE OPOLSKIE

Departament Rolnictwa i Rozwoju Wsi organizuje w dniach 2-5 czerwca br. podróż studyjną do sieci Dziedzictwo Kulinarne Palatynat (Niemcy). Celem wyjazdu będzie prezentacja dobrych przykładów, wymiana wiedzy i doświadczeń w zakresie kreowania marki własnych produktów, promocji i rozwoju turystyki kulinarnej na bazie sieci Dziedzictwo Kulinarne Palatynat.
Podróż studyjna ma charakter szkoleniowy i ma przyczynić się do szerszej promocji idei Dziedzictwa Kulinarnego, jak też umożliwić nawiązanie kontaktów pomiędzy członkami biznesowymi sieci Dziedzictwo Kulinarne Opolskie, a Dziedzictwo Kulinarne Palatynat. Szczegółowy program wyjazdu znajduje się w załączeniu.
W celu udziału w wyjeździe, proszę o wysłanie w terminie do 17 maja 2019 r. wypełnionego formularza zgłoszeniowego, wyłącznie drogą elektroniczną na adres: dziedzictwokulinarne@opolskie.pl. Urząd pokrywa koszty związane z transportem, tłumaczeniem, noclegiem w pokojach dwuosobowych (bez możliwości zmiany na pokoje jednoosobowe) i wyżywieniem ujętym w programie.
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, przyjmujemy udział jednego przedstawiciela z firmy. Przy dużej ilości zgłoszeń, pierwszeństwo będą miały osoby, których zakres prowadzonej działalności pokrywa się z proponowanym programem wyjazdu oraz które nie brały udziału w wyjeździe zagranicznym organizowanym przez Urząd.

Osobami do kontaktu są: p. Anna Bodzioch tel. 77 44 82 109, koordynator sieci Dziedzictwo Kulinarne Opolskie oraz p. Ewa Kotula tel. 77 44 82 125, Kierownik Referatu Rozwoju Wsi.

Program przygotowany przez:
dr Przemysława Łebzuch z Biura Województwa Opolskiego w Moguncji , Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego
Pliki do pobrania:
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (DOC, 778 kB)
PROGRAM WYJAZDU STUDYJNEGO (DOC, 785.5 kB)
Archiwum
‹‹‹
Migawki z Opolszczyzny
Sołectwo Stare Koźle
Zobacz także
Produkt tradycyjny
Kapusta kiszona z Bobrowy
Liczba odwiedzin: 9164979
Data aktualizacji: 2020-05-25
Wykonanie: P®ESTO