Mapa serwisu Dodaj do ulubionych Kontakt Newsletter Strona główna
Wybierz program:
Wybierz LGD:
Wybierz gminę:
Wybierz powiat:
Komunikaty
Programy ›› Odnowa Wsi Opolskiej ›› Komunikaty 
23 kwietnia 2015
Konkurs Piękna Wieś Opolska 2015
Zarząd Województwa Opolskiego Uchwałą nr 528/2015 z dnia 21 kwietnia 2015 r. ogłosił osiemnastą edycję Konkursu „Piękna Wieś Opolska 2015".

W tegorocznym konkursie uczestnicy będą oceniani w dwóch kategoriach:
A. „Najpiękniejsza wieś",
B. „Najlepszy projekt odnowy wsi".

Kryteria oceny, tak jak w latach ubiegłych, odnoszą się do aktywności społeczności lokalnej, zorganizowania procesu odnowy, dbałości o zachowanie i kształtowanie krajobrazu wiejskiego. W roku bieżącym konkurs został wzbogacony o elementy dotyczące dbałości o środowisko i wykorzystanych posiadanych zasobów przyrodniczych przez lokalną społeczność.

Termin nadsyłania zgłoszeń na adres Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego lub dostarczenia materiału osobiście upływa 22 maja br. (decyduje data wpływu do Urzędu!).

Regulamin Konkursu oraz pozostałe informacje dostępne są w zakładce Konkurs Piękna Wieś Opolska (link do zakładki konkursu poniżej).

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie.

UWAGA !!!

Przed wysłaniem pełnego materiału zgłoszeniowego drogą pocztową, bardzo prosimy gminę o przesłanie na nr. faxu: 77/ 44 82 122 samej karty zgłoszeniowej stanowiącej załącznik nr. 1 do Regulaminu konkursu "Piękna Wieś Opolska 2015".
Archiwum
‹‹‹
Migawki z Opolszczyzny
Sołectwo Wierzbnik
Zobacz także
Produkt tradycyjny
Pieróg postny ze Starych Kolni
Liczba odwiedzin: 9184041
Data aktualizacji: 2020-05-29
Wykonanie: P®ESTO