Mapa serwisu Dodaj do ulubionych Kontakt Newsletter Strona główna
Wybierz program:
Wybierz LGD:
Wybierz gminę:
Wybierz powiat:
Komunikaty
Programy ›› Odnowa Wsi Opolskiej ›› Komunikaty 
25 kwietnia 2017
Indywidualne warsztaty zagraniczne dot. tematyki ochrony przyrody - Essen 7-10 maja 2017r.
Szanowni Państwo,
    
W ramach realizacji projektu pn. „Bioróżnorodność Opolszczyzny - skarbem dziedzictwa przyrodniczego" zapraszamy do udziału w indywidualnych zagranicznych warsztatach edukacyjnych, które odbędą się w dniach 7 - 10 maja 2017r. w Essen (Niemcy).

Tematyka warsztatów obejmować będzie zagadnienia zazieleniania miast oraz wyzwań jakie stoją przez współczesnymi architektami krajobrazu w kształtowaniu przestrzeni publicznej w zgodzie z naturą. Miejsce warsztatów jest nieprzypadkowe, gdyż w 2017r. Essen zostało nazwane przez Komisję Europejską „Zielonym miastem Europy".  W trakcie warsztatów zaplanowano krótki wyjazd studyjny dotyczący aktualnie trwającej dyskusji jak połączyć zieleń miejską z historyczną zabudową i istniejącymi nasadzeniami.

Indywidualne warsztaty przeznaczone są dla ekspertów i pasjonatów z zakresu architektury krajobrazu. W warsztatach zaplanowano udział 4 osób, wymogiem jest biegła znajomość języka niemieckiego (wszystkie warsztaty i wyjazdy prowadzone są wyłącznie w języku niemieckim). Jednocześnie uczestnicy będą zobowiązani do zaprezentowania na spotkaniach organizowanych przez Departament Rolnictwa i Rozwoju Wsi dobrych przykładów i projektów z zakresu ochrony przyrody, które będą mieli okazję zobaczyć  w trakcie warsztatów zagranicznych.
Pliki do pobrania:
Program warsztatów - Essen (PDF, 369.94 kB)
Program warsztatów zagranicznych - wersja w j. niemieckim (PDF, 725.89 kB)
Formularz zgłoszeniowy - warsztaty 7-10 maja 2017r. (DOC, 173.5 kB)
Archiwum
‹‹‹
Migawki z Opolszczyzny
Sołectwo Niekazanice
Zobacz także
Produkt tradycyjny
Pańćkraut z żeberkami
Liczba odwiedzin: 7066403
Data aktualizacji: 2018-06-25
Wykonanie: P®ESTO