Mapa serwisu Dodaj do ulubionych Kontakt Newsletter Strona główna
Wybierz program:
Wybierz LGD:
Wybierz gminę:
Wybierz powiat:
Komunikaty
Programy ›› Odnowa Wsi Opolskiej ›› Komunikaty 
7 lipca 2017
Drzewo XX-lecia Odnowy Wsi
W związku z obchodami XX-lecie Programu Odnowy Wsi w województwie opolskim serdecznie zapraszam do udziału w przedsięwzięci uświetniającym niniejszy jubileusz.

Jednym z zadań planowanych do realizacji jest akcja „Drzewo XX-lecia Odnowy Wsi”, do której chcemy zaprosić aktywne sołectwa należące do Programu Odnowy Wsi. W ramach tego zadania sołectwo otrzyma na jesień br. kilkuletnią sadzonkę rodzimej odmiany drzew liściastych np. dębu, klonu, buka, lipy, którą mieszkańcy wsi posadzą w wybranym przez siebie, ważnym dla sołectwa miejscu publicznym. W celu dodatkowego upamiętnienia tego jubileuszu do sadzonki drzewa sołectwo otrzyma okolicznościową tabliczkę opisującą to wydarzenie, którą na trwale umieści się przy „drzewie XX-lecia”.

W związku z powyższym proszę o zebranie i przekazanie do Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Wsi UMWO do dnia 28 lipca 2017 roku na adres e-mail: drw@opolskie.pl na załączonym formularzu informacji.

Osobami do kontaktu w tej sprawie są pracownicy Referatu Rozwoju Wsi Pan Arkadiusz Głąb (tel. 77 44 82 124, e-mail: a.glab@opolskie.pl ) oraz Pani Ewa Kotula (tel. 77 44 82 125, e-mail: e.kotula@opolskie.pl ).

Pliki do pobrania:
Zaproszenie do projektu (PDF, 1419.48 kB)
Formularz zgłoszeniowy (DOC, 181 kB)
Archiwum
‹‹‹
Migawki z Opolszczyzny
Sołectwo Poznowice
Zobacz także
Produkt tradycyjny
Modro kapusta / kapusta czerwona
Liczba odwiedzin: 7152765
Data aktualizacji: 2018-07-18
Wykonanie: P®ESTO