Mapa serwisu Dodaj do ulubionych Kontakt Newsletter Strona główna
Wybierz program:
Wybierz LGD:
Wybierz gminę:
Wybierz powiat:
Komunikaty
Programy ›› Odnowa Wsi Opolskiej ›› Komunikaty 
30 sierpnia 2017
Zagraniczne warsztaty edukacyjne - Saksonia
Zapraszamy do udziału w zagranicznych warsztatach edukacyjnych, które odbędą się w dniach od 25 do 27 września 2017 roku w Landzie Saksonii w Niemczech.  

Tematyka warsztatów dotyczyć będzie ochrony różnorodności biologicznej na poziomie lokalnym i regionalnym, ochrony środowiska i działań podejmowanych na obszarze Natura 2000. Spotkania dotyczyć będą m.in. prowadzonej polityki środowiskowej, jak również realizowanych projektów związane z ochroną środowiska, przyrody, bioróżnorodności i zrównoważonego rozwoju. Międzynarodowe warsztaty będą okazją do zapoznania się z walorami przyrodniczymi regionu Saksonii dla partnerów projektu, środowiska naukowego, przedstawicieli samorządów gminnych oraz społeczności lokalnych Opolszczyzny. Warsztaty stanowią platformę wymiany dobrych praktyk dla działań z zakresu ochrony bioróżnorodności jak i zgodnego z wymogami zrównoważonego rozwoju wykorzystania walorów przyrodniczych na obszarach miejskich i wiejskich. 

Zagraniczne warsztaty edukacyjne stanowią jeden z elementów realizacji projektu „Bioróżnorodność Opolszczyzny - skarbem dziedzictwa przyrodniczego" dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach działania 5.1 Ochrona różnorodności biologicznej RPO WO 2014-2020. 

W załączeniu wstępny program zagranicznych warsztatów edukacyjnych oraz formularz zgłoszeniowy. 
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc o udziale w warsztatach decyduje organizator.
Pliki do pobrania:
Formularz zgłoszeniowy (DOC, 174 kB)
Wstępny program warsztatów (PDF, 610.45 kB)
Zaproszenie (PDF, 610.25 kB)
Archiwum
‹‹‹
Migawki z Opolszczyzny
Sołectwo Lipniki
Zobacz także
Produkt tradycyjny
Harynki w cebulowej zołzie
Liczba odwiedzin: 7710335
Data aktualizacji: 2019-02-08
Wykonanie: P®ESTO