Mapa serwisu Dodaj do ulubionych Kontakt Newsletter Strona główna
Wybierz program:
Wybierz LGD:
Wybierz gminę:
Wybierz powiat:
Komunikaty
Programy ›› Odnowa Wsi Opolskiej ›› Komunikaty 
5 lutego 2019
Spotkanie liderów odnowy wsi w dniach 8 - 9 lutego 2019 r.
Zapraszamy na dwudniowe spotkanie pn. „Bioróżnorodność Opolszczyzny” dla liderów odnowy wsi oraz przedstawicieli opolskich sołectw, które odbędzie się w dniach 8 – 9 lutego 2019 r. w Pałacu Pawłowice, gm. Gorzów Śląski. Podczas dwudniowego szkolenia podsumowane zostaną działania zrealizowane przez Departament Rolnictwa i Rozwoju Wsi w ramach wspierania rozwoju obszarów wiejskich i ochrony bioróżnorodności oraz zaprezentowany zostanie plan działań w ramach Programu odnowy wsi i Produktu tradycyjnego na 2019 rok. Ponadto w pierwszym dniu spotkania przeprowadzone zostanie szkolenie dot. przedsięwzięć odnowy wsi realizowanych w ramach otwartego konkursu ofert. W ramach spotkania zostaną również poprowadzone warsztaty dot. sposobów aktywizowania społeczności wiejskich.

Ilość miejsc jest ograniczona. O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie na poprawnie wypełnionych formularzach zgłoszeniowych w nieprzekraczalnym terminie do dnia 1 lutego 2019 r. Formularze należy przesłać równocześnie na dwa adresy e-mail: t.przygoda@opolskie.pl oraz e.kotula@opolskie.pl

Program spotkania oraz formularz zgłoszeniowy, którego wypełnienie jest warunkiem uczestnictwa w szkoleniu znajduje się poniżej w plikach do pobrania. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, organizator zapewnia poczęstunek i nocleg.

Spotkanie dla przedstawicieli społeczności wiejskich jest jednym z zadań realizowanych w ramach projektu pn. ”Bioróżnorodność Opolszczyzny – skarbem dziedzictwa przyrodniczego”. Realizacja projektu dofinansowana jest ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Osi priorytetowej 5 – Ochrona środowiska, dziedzictwa kulturowego i naturalnego, Działanie 5.1 - Ochrona różnorodności biologicznej RPO WO 2014-2020.

LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH UCZESTNIKÓW ZNAJDUJE SIĘ PONIŻEJ W PLIKACH DO POBRANIA!
Pliki do pobrania:
Zaproszenie (PDF, 669.91 kB)
Program spotkania (PDF, 707.87 kB)
Formularz zgłoszeniowy (DOC, 184.5 kB)
Lista zakwalifikowanych uczestników (PDF, 491.57 kB)
Archiwum
‹‹‹
Migawki z Opolszczyzny
Sołectwo Suszkowice
Zobacz także
Produkt tradycyjny
Ratafia
Liczba odwiedzin: 8210463
Data aktualizacji: 2019-08-15
Wykonanie: P®ESTO