Mapa serwisu Dodaj do ulubionych Kontakt Newsletter Strona główna
Wybierz program:
Wybierz LGD:
Wybierz gminę:
Wybierz powiat:
Komunikaty
Programy ›› Odnowa Wsi Opolskiej ›› Komunikaty 
29 marca 2019
Gala "15 lat opolskiej wsi w Unii Europejskiej"
Szanowni Państwo, Liderzy Odnowy Wsi z województwa opolskiego,


15-letnia historia członkostwa Polski w Unii Europejskiej, wiele zrealizowanych przedsięwzięć i projektów wspartych funduszami unijnymi oraz ogromne zaangażowanie samorządowców i mieszkańców opolskich wsi to niewątpliwy sukces, który chcieliśmy wspólnie uczcić na uroczystej Gali „15 lat opolskiej wsi w Unii Europejskiej".

Zapraszam zatem w dniu 15 kwietnia br. na galę w Filharmonii Opolskiej, aby wspólnie docenić działania producentów rolnych, liderów, sołtysów i innych aktywnych mieszkańców wsi, którzy w znaczący sposób przyczynili się nie tylko do rozwoju własnej miejscowości, ale z sukcesem pomogli w wykorzystaniu funduszy unijnych. Podczas gali wręczone zostaną także certyfikaty dla nowych członków sieci Dziedzictwo Kulinarne Opolskie.

Ze względów organizacyjnych proszę o potwierdzenie udziału w Gali do dnia 8 kwietnia br. (tel. 77 44 82 124, 77 44 82 125 lub e-mail: odnowawsi@opolskie.pl). Jednocześnie informujemy, iż rejestracja na Galę rozpocznie się o godz. 16.00, a sama uroczystość o godz. 16.30.

Z poważaniem

Marszałek Województwa Opolskiego
Andrzej Buła
Pliki do pobrania:
Zaproszenie (PDF, 185.22 kB)
Archiwum
‹‹‹
Migawki z Opolszczyzny
Sołectwo Rostkowice
Zobacz także
Produkt tradycyjny
Nalewka owocowa lekka
Liczba odwiedzin: 8065814
Data aktualizacji: 2019-06-17
Wykonanie: P®ESTO