Mapa serwisu Dodaj do ulubionych Kontakt Newsletter Strona główna
Wybierz program:
Wybierz LGD:
Wybierz gminę:
Wybierz powiat:
Komunikaty
Programy ›› Odnowa Wsi Opolskiej ›› Komunikaty 
24 października 2019
Spotkanie liderów odnowy wsi w dniach 7 - 8 listopada 2019 r.
Zapraszamy na spotkanie podsumowujące realizację projektu pn. „Bioróżnorodność Opolszczyzny – skarbem dziedzictwa przyrodniczego”, które odbędzie się w dniach 07 – 08 listopada 2019 r. w Hotel Court Park (Dwór Biskupi) w Nysie.

W trakcie spotkania, skierowanego do przedstawicieli opolskich sołectw oraz przedstawicieli urzędów gmin, zaprezentowane zostaną podejmowane przez Departament Rolnictwa i Rozwoju Wsi od 2015 działania z zakresu wspierania rozwoju obszarów wiejskich i ochrony bioróżnorodności Opolszczyzny. Dodatkowo w pierwszym dniu spotkania rozstrzygnięty zostanie konkurs „Fundusz sołecki – najlepsza inicjatywa” oraz odbędą się warsztaty dot. Dziedzictwa Kulinarnego Opolszczyzny. Uczestnicy spotkania uzyskają również informację nt. wzorcowych projektów zagospodarowania przestrzeni wiejskich oraz skutecznych metod włączania społeczności lokalnych do działania na rzecz ochrony otaczającej przyrody.

Program spotkania oraz formularz zgłoszeniowy, którego wypełnienie jest warunkiem uczestnictwa w szkoleniu znajduje się poniżej w plikach do pobrania. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, organizator zapewnia wyżywienie i nocleg. Uczestnicy spotkania zakwaterowani będą w Hotelu Court Park (Dwór Biskupi) w Nysie, ul. Aleja Lompy wyłącznie w pokojach dwuosobowych lub trzyosobowych (bez możliwości zmiany na pokoje jednoosobowe!!!) Osobą do kontaktu jest Pani Ewa Kotula (tel. 77 44 82 125, e-mail: e.kotula@opolskie.pl) oraz Pan Arkadiusz Głąb (tel. 77 44 82 124, e-mail: a.glab@opolskie.pl)

Spotkanie dla przedstawicieli społeczności wiejskich oraz samorządów gminnych jest jednym z zadań realizowanych w ramach projektu pn. ”Bioróżnorodność Opolszczyzny – skarbem dziedzictwa przyrodniczego”. Realizacja projektu dofinansowana jest ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Osi priorytetowej 5 – Ochrona środowiska, dziedzictwa kulturowego i naturalnego, Działanie 5.1 - Ochrona różnorodności biologicznej RPO WO 2014-2020.
Pliki do pobrania:
Zaproszenie (PDF, 972.47 kB)
Program spotkania (PDF, 1218.93 kB)
Formularz zgłoszeniowy (DOC, 185 kB)
Lista osób zakwalifikowanych do udziału w spotkaniu (PDF, 483.48 kB)
Archiwum
‹‹‹
Migawki z Opolszczyzny
Sołectwo Stroszowice
Zobacz także
Produkt tradycyjny
Ajerlikier waniliowy i czekoladowy (zwany wanilowym i siokoladowym)
Liczba odwiedzin: 9437492
Data aktualizacji: 2020-07-03
Wykonanie: P®ESTO