Mapa serwisu Dodaj do ulubionych Kontakt Newsletter Strona główna
Wybierz program:
Wybierz LGD:
Wybierz gminę:
Wybierz powiat:
4. HOTEL DĘBOWE WZGÓRZE
Programy ›› Tradycyjny Produkt Opolszczyzny ›› Europejska Sieć Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego ›› Regionalna Sieć Dziedzictwa Kulinarnego Województwa Opolskiego ›› 4. HOTEL DĘBOWE WZGÓRZE 
Hotel & SPA Dębowe Wzgórze to wygoda, komfort, doskonała kuchnia, profesjonalna obsługa dla osób spragnionych bliskiego kontaktu z naturą, które cenią sobie aktywny wypoczynek. Położenie hotelu u podnóża Gór Opawskich, między miastami Prudnik i Głuchołazy, w niewielkiej miejscowości, Pokrzywna gwarantuje wypoczynek w dobrym stylu.

Do dyspozycji gości oddajemy 21 komfortowych i eleganckich pokoi gościnnych, restaurację, Bajlandię, Chatę Grillową, sale konferencyjne, gabinety odnowy biologicznej oraz strefę SPA. Posiadamy również busa hotelowego, którym goście za niewielką opłatą mogą przyjechać na imprezę lub zwiedzać położone w okolicy atrakcje.

Ciepła atmosfera i kameralny klimat są mottem przewodnim Hotelu & SPA Dębowe Wzgórze. Wnętrza zaprojektowane zostały w tonacji natury, która współgra z bezpośrednim otoczeniem gór i lasów. Niezwykle urocza lokalizacja sprawia, że zapisze się on w Państwa pamięci jako hotel w górach, do którego warto wracać.

Goście hotelowi w ramach pobytu mogą bezpłatnie korzystać z basenu, sauny, jacuzzi, które znajdują się w budynku hotelowym,a także wewnętrznej sali zabaw, która sąsiaduje z restauracją hotelową.

Nasz hotel to komfort, dobra jakość świadczonych usług i indywidualne podejście do Naszych Gości „dużych i małych".

Restauracja "Dębowe Wzgórze" wprowadziła do sieci "Dziedzictwo Kulinarne Opolskie":
  • wodzianka (wodzionka)
  • śląskie niebo

Kontakt:
Pokrzywna 48
48-267 Jarnołtówek 
http://www.debowewzgorze.eu
Migawki z Opolszczyzny
Sołectwo Nowa Cerekwia
Zobacz także
Produkt tradycyjny
Placki kartoflane z blachy
Liczba odwiedzin: 9878111
Data aktualizacji: 2020-11-15
Wykonanie: P®ESTO