Mapa serwisu Dodaj do ulubionych Kontakt Newsletter Strona główna
Wybierz program:
Wybierz LGD:
Wybierz gminę:
Wybierz powiat:
23. ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO JOACHIM MATEJKA
Programy ›› Tradycyjny Produkt Opolszczyzny ›› Europejska Sieć Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego ›› Regionalna Sieć Dziedzictwa Kulinarnego Województwa Opolskiego ›› 23. ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO JOACHIM MATEJKA 
Zakład Przetwórstwa Mięsnego Joachim Matejka powstał w 1989 roku na terenie Opola. Jest to rodzinne przedsiębiorstwo z wieloletnią tradycją, specjalizujące się w produkcji tradycyjnych wyrobów najwyższej jakości. Zakres działalności firmy obejmuje rozbiór mięsa wieprzowego i wołowego, produkcja wędlin i ich sprzedaż na terenie Opolszczyzny.
Firma posiada sieć 38 własnych punktów sprzedaży oraz prowadzi sprzedaż hurtową mięsa i wędlin. Od początku swej obecności na rynku współpracuje z ubojnią A.J.K. Matejka, lokalnymi hodowcami i gospodarstwami rolno-hodowlanymi. Zależności te gwarantują bezpieczeństwo dostaw surowca, jego świeżość i wysoką jakość. 
Na ofertę firmy składa się bogaty wybór kiełbas, wędzonek, produktów drobiowych, dojrzewających i podrobowych. Od lat prowadzony jest handel świeżym mięsem wieprzowym, wołowym, drobiowym i indyczym. Wyroby Zakładu idealnie sprawdzają się podczas przygotowywania codziennych posiłków, grillowania i celebrowania wyjątkowych okazji.

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Joachim Matejka wprowadził do sieci "Dziedzictwo Kulinarne Opolskie":
  • szynka domowej roboty,
  • swojska
  • rolady wołowe
  • salceson extra
  • salceson biały
Kontakt:
Zakład Przetwórstwa Mięsnego Joachim Matejka
Przelotowa 19
45-661 Opole, 
zpmmatejka@gmail.com
www.matejka.pl
Migawki z Opolszczyzny
Sołectwo Lubrza
Zobacz także
Produkt tradycyjny
Kołocz śląski
Liczba odwiedzin: 9855021
Data aktualizacji: 2020-11-15
Wykonanie: P®ESTO