Mapa serwisu Dodaj do ulubionych Kontakt Newsletter Strona główna
Wybierz program:
Wybierz LGD:
Wybierz gminę:
Wybierz powiat:
33. PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI HANDLU I USŁUG "HALMAK" KAZIMIERZ HALOTA, MAŁGORZATA HALOTA
Programy ›› Tradycyjny Produkt Opolszczyzny ›› Europejska Sieć Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego ›› Regionalna Sieć Dziedzictwa Kulinarnego Województwa Opolskiego ›› 33. PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI HANDLU I USŁUG "HALMAK" KAZIMIERZ HALOTA, MAŁGORZATA HALOTA 
34. PPHU "HALMAK" Kazimierz i Małgorzata Halota


Na rynku piekarniczym działamy od 1990 roku pod nazwą PPHiU "Halmak" Sp.J.Piekarnia ‘Dom Chleba" Zakład zajmuje się głównie produkcją pieczywa. Od początku przeważa produkcja chleba żytniego razowego i żyt. jasnego. Jest również produkowane pieczywo mieszane, pszenne, pszenne wyborowe oraz półcukiernicze. Produkcja w naszej piekarni oparta jest na starych dobrych recepturach z zastosowaniem naturalnych, dobrych jakościowo surowców oraz ścisłego przestrzegania przebiegu procesów technologicznych.

Produkcja tego gatunku pieczywa polega na zastosowaniu naturalnego ukwaszania ciasta metodą 5-cio fazową: żurek, przedkwas, półkwas. kwas i ciasto właściwe do którego nie dodaje się drożdży. Cykl produkcji, łącznie z wypiekiem to 24-godzinny proces przetwarzania poszczególnych faz. Czasochłonny cykl produkcji tego gatunku pieczywa daje efekty w postaci wypieku chleba o dobrych walorach smakowo-zapachowych, jednorodnej strukturze miękiszu z zachowaniem długiego okresu świeżości.

Kazimierz i Małgorzata Halota
Prudnicka 3
48-304 Nysa
Telefon +48 77 433 42 90, +48 602 617 908
halmak@neostrada.pl
www.razowy.com.pl
http://www.culinary-heritage.com/PPHU_Halmak
Migawki z Opolszczyzny
Gmina Kluczbork
Zobacz także
Produkt tradycyjny
Placki kartoflane z blachy
Liczba odwiedzin: 8055455
Data aktualizacji: 2019-06-17
Wykonanie: P®ESTO