Mapa serwisu Dodaj do ulubionych Kontakt Newsletter Strona główna
Wybierz program:
Wybierz LGD:
Wybierz gminę:
Wybierz powiat:
35. OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W OLEŚNIE
Programy ›› Tradycyjny Produkt Opolszczyzny ›› Europejska Sieć Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego ›› Regionalna Sieć Dziedzictwa Kulinarnego Województwa Opolskiego ›› 35. OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W OLEŚNIE 
Zakład Mleczarski w Oleśnie istnieje na rynku od 1907 roku, jako Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Oleśnie został zarejestrowany w 1945 roku.
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Oleśnie jest samodzielną organizacją, zajmuje się skupem i przetwórstwem mleka, handlem hurtowym oraz detalicznym artykułami nabiałowymi i spożywczymi. Główne wyroby produkowane przez Okręgową Spółdzielnię Mleczarską w Oleśnie to: mleko spożywcze, śmietana, śmietanka, kefir, twarogi, masło, maślanka.
Wszystkie produkowane artykuły nabiałowe spełniają wymogi i oczekiwania klientów. Charakteryzują się wysoką jakością. Produkowane są na bazie naturalnych składników, bez dodatku konserwantów i substancji uszlachetniających. Spółdzielnia stosuje tradycyjne procedury procesów technologicznych stosowanych przez uprzednich zarządzających. Atutem firmy są niezmienione metody tradycyjne, odznaczające się wysoką jakością zdrowotną. Produkty Spółdzielni cieszą się zaufaniem klientów, czego wyrazem jest liczne grono stałych klientów.


Kontakt:

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska
ul. Dworcowa 20
46-300  Olesno
Poland
Telefon +48 0 34 358 28 48
osm@interia.pl
www.osm.interka.pl

http://www.culinary-heritage.com/OSM_w _Oleśnie
Migawki z Opolszczyzny
Sołectwo Gola Grodkowska
Zobacz także
Produkt tradycyjny
Mus Jabłkowy
Liczba odwiedzin: 7537917
Data aktualizacji: 2018-11-30
Wykonanie: P®ESTO