Mapa serwisu Dodaj do ulubionych Kontakt Newsletter Strona główna
Wybierz program:
Wybierz LGD:
Wybierz gminę:
Wybierz powiat:
35. OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W OLEŚNIE
Programy ›› Tradycyjny Produkt Opolszczyzny ›› Europejska Sieć Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego ›› Regionalna Sieć Dziedzictwa Kulinarnego Województwa Opolskiego ›› 35. OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W OLEŚNIE 
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Oleśnie jest samodzielną organizacją, zajmuje się skupem i przetwórstwem mleka, handlem hurtowym oraz detalicznym artykułami nabiałowymi i spożywczymi. Główne wyroby produkowane przez Okręgową Spółdzielnię Mleczarską w Oleśnie to: Masło Ekstra z Olesna, Ser twarogowy z Olesna, Śmietankówka oleska, mleko spożywcze, śmietana, śmietanka, kefir i maślanka.
Wszystkie produkowane artykuły nabiałowe spełniają wymogi i oczekiwania klientów. Charakteryzują się wysoką jakością. Produkowane są na bazie naturalnych składników, bez dodatku konserwantów i substancji uszlachetniających. Spółdzielnia stosuje tradycyjne procedury procesów technologicznych stosowanych przez uprzednich zarządzających. Atutem firmy są niezmienione metody tradycyjne, odznaczające się wysoką jakością zdrowotną. Produkty Spółdzielni cieszą się zaufaniem klientów, czego wyrazem jest liczne grono stałych klientów.

adres:

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Oleśnie
ul. Dworcowa 20
46-300 Olesno
Polska
Kontakt:
Centrala: +48 34 358 24 37, osm@osm-olesno.pl
Dział handlowy: +48 34 358 28 48, handel1@osm-olesno.pl
www.osm-olesno.pl
Migawki z Opolszczyzny
Sołectwo Pawłowice Gorzowskie
Zobacz także
Produkt tradycyjny
Bigos Polski
Liczba odwiedzin: 8055523
Data aktualizacji: 2019-06-17
Wykonanie: P®ESTO