Mapa serwisu Dodaj do ulubionych Kontakt Newsletter Strona główna
Wybierz program:
Wybierz LGD:
Wybierz gminę:
Wybierz powiat:
39. EKO GOŚCINIEC W SADZIE GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE
Programy ›› Tradycyjny Produkt Opolszczyzny ›› Europejska Sieć Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego ›› Regionalna Sieć Dziedzictwa Kulinarnego Województwa Opolskiego ›› 39. EKO GOŚCINIEC W SADZIE GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE  
Zapraszamy do gospodarstwa agroturystycznego "Eko-Gościniec w sadzie" w Przewozie, gmina Cisek. Gospodarstwo znajduje się w regionie rzeki Odry u podnóża Gór Opawskich. Możliwość degustacji produktów tradycyjnych oraz regionalnych nagrodzonych dyplomami oraz nabycia produktów ekologicznych. Atrakcją są przetwory z owoców z ogrodu. W sadzie jest miejsce na wypoczynek, ognisko, oraz część do grillowania wraz z altanką, obok również znajduje się oczko wodne oraz miejsca parkingowe.
Atrakcje w pobliżu: kościół zabytkowy (1km),rzeka Odra (1km) z możliwością wędkowania, ścieżka rowerowa, hala sportowa wraz z siłownią (8km), pływalnia (20km), jezioro strzeżone (18km),las (15km),ośrodek jeździecki "Lewada" (13km),restauracja (15km),biblioteka (8km),dworzec PKP i PKS Kędzierzyn- Koźle (20km). Serdecznie zapraszamy!

Kontakt:
Urszula Surzykiewicz
Przewóz, ul. Świerczewskiego 11
47-253 Cisek
http://www.culinary-heritage.com/eko_gościniec_w_sadzie
Migawki z Opolszczyzny
Sołectwo Łężce
Zobacz także
Produkt tradycyjny
Ajerlikier waniliowy i czekoladowy (zwany wanilowym i siokoladowym)
Liczba odwiedzin: 8055414
Data aktualizacji: 2019-06-17
Wykonanie: P®ESTO