Mapa serwisu Dodaj do ulubionych Kontakt Newsletter Strona główna
Wybierz program:
Wybierz LGD:
Wybierz gminę:
Wybierz powiat:
52. TRIO KIA SP.Z O.O. IRENA KOZNARSKA
Programy ›› Tradycyjny Produkt Opolszczyzny ›› Europejska Sieć Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego ›› Regionalna Sieć Dziedzictwa Kulinarnego Województwa Opolskiego ›› 52. TRIO KIA SP.Z O.O. IRENA KOZNARSKA 
54. RESTAURACJA TRIO
Pomysł na nazwę "TRIO" związany był z rodzinnym klimatem i odzwierciedleniem osób, które tworzyły i wspierały tę restaurację. Trio to trzy osoby: mąż, córka, ja oraz babcia Zosia, jako kropka nad "i". Dla Klienta ma to być nazwa łatwo "wpadająca w ucho". "TRIO" to coś więcej niż restauracja. To zaproszenie na spotkanie ze sztuką kulinarną, śląską kuchnią, włoskim uniesieniem. Te niepowtarzalne inspiracje czerpiemy z tradycji a jednocześnie serwujemy we współczesnej aranżacji.
Restauracja "TRIO" w Opolu to dwie sale na trasie wyjazdowej w kierunku Wrocławia. Każda z sal posiada inny, charakterystyczny wystrój. Wyjątkowy klimat miejsca tworzy również ciepło płynące z rozpalonego kominka. Przestronne wnętrza doskonale nadają się zarówno do kameralnych spotkań w małym gronie, jak i do organizacji liczniejszych przyjęć okolicznościowych dla 100 osób. W okresie letnim otwarty jest ogródek z grillem.
Umilanie czasu zapewnia przyjemna muzyka, kącik prasowy, TV oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu. W upalne dni dysponujemy klimatyzowaną salą. W naszej restauracji nie ma barier dla klientów. Osoby niepełnosprawne nie spotkają się z żadną trudnością, by móc wygodnie zasiąść do stołu.

KONTAKT:
ul. Wrocławska 120
45-835 Opole
Telefon +48 77 457 53 13 , 513 133 433
Faksem +48 77 457 53 13
restauracja@trio.opole.pl
www.trio.opole.pl
Migawki z Opolszczyzny
Sołectwo Kamień Śląski
Zobacz także
Produkt tradycyjny
Syr kadłubski – śląski twaróg tradycyjny
Liczba odwiedzin: 8065986
Data aktualizacji: 2019-06-17
Wykonanie: P®ESTO