Mapa serwisu Dodaj do ulubionych Kontakt Newsletter Strona główna
Wybierz program:
Wybierz LGD:
Wybierz gminę:
Wybierz powiat:
Ogłoszenie o konkursie Piękna Wieś Opolska 2016
Programy ›› Bioróżnorodność Opolszczyzny - skarbem dziedzictwa przyrodniczego ›› Konkursy ›› Konkurs "Bioróżnorodne Opolskie" - kategoria "Piękna Wieś Opolska 2016" ›› Ogłoszenie o konkursie Piękna Wieś Opolska 2016 
Zarząd Województwa Opolskiego Uchwałą nr 2151/2016 z dnia 24 maja 2016 r. ogłosił konkurs "Bioróżnorodne Opolskie" w kategorii „Piękna Wieś Opolska 2016".

W tegorocznym konkursie w w/w kategorii uczestnicy będą oceniani w dwóch podkategoriach:
A. „Najpiękniejsza wieś",
B. „Najlepszy projekt odnowy wsi",

Kryteria oceny, tak jak w latach ubiegłych, odnoszą się do aktywności społeczności lokalnej, zorganizowania procesu odnowy, dbałości o zachowanie i kształtowanie krajobrazu wiejskiego. W roku bieżącym konkurs został wzbogacony o elementy dotyczące dbałości o środowisko i wykorzystanych posiadanych zasobów bioróżnorodności przez lokalną społeczność.

Termin nadsyłania zgłoszeń na adres Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego lub dostarczenia materiału osobiście upływa 15 czerwca br. (WAŻNE - decyduje data wpływu do Sekretariatu Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Wsi!)

UWAGA-WAŻNE!
Gminy proszone są jednocześnie o przesłanie samej wypełnionej karty zgłoszeniowej w nieprzekraczalnym terminie do dnia 10 czerwca br (Piątek) na adres t.przygoda@opolskie.pl lub na nr faxu 77 44 82 122.

Regulamin Konkursu, formularz zgłoszeniowy oraz oświadczenie o udostępnieniu zdjęć znajduje się poniżej.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie.

Migawki z Opolszczyzny
Sołectwo Wójcice
Zobacz także
Produkt tradycyjny
Pańćkraut z żeberkami
Liczba odwiedzin: 9866309
Data aktualizacji: 2020-11-15
Wykonanie: P®ESTO